schowaj

O nas

Viva la Moda to firma ISTNIEJĄCA OD 1999 ROKU. Zalozona w Polskim miescie Szczecin, VLM ubila sobie miejsce w swiecie mody. Po sklepie w Miedzyzdrojach, gdzie wspolpracowalismy ze swiatowo znanymi firmami jak Casadei, Baldinini czy Mario Cerutti, odnalezlismy takze swoje miejsce na hiszpanskiej Costa del Sol gdzie nasze butiki, znajdujace sie przy pierwszej linii plazy, ciesza sie atmosfera turystyczna i wyrozniajaca klientow.

Najnowsze butiki, gdzie sukces jest obecny przez cały rok, są na promenadzie w Marbelli, gdzie towarzyszy nam najlepsza atmosfera turystycza, jak również luksusowe Puerto Jose Banus, gdzie VLM z dwoma butikami jest częścią portu wraz z najbardziej znanymi i ekskluzywnymi firmami mody. Najbardziej ekskluzywny butik z najdroższymi markami znajduje się na jednej ulicy z Philipp Plein, Gucci, Valentino, drugi butik usytuowany jest przy Torre wśród D&G - Martini Club i dyskoteki Pangaja. Kolejne dwa sklepy znajdują się w centrum handlowym Estepony, Laguna Village, gdzie oprócz naszych kolekcji dla kobiet, wybraliśmy firmy aby przyciągnąć rowniez i płeć męska, takie jak Tommy Hilfiger czy Atonio Morato, CK. W 2017 roku powstal butik w luksusowym Porcie Sotogrande.

Każdy sklep ma swój urok i klientelę, ale to co tak naprawdę charakteryzuje Viva la moda jest ekskluzywnosc co staramy się przekazać nie tylko jakościa naszych produktów i organizacja sklepów, ale w obsludze klienta. W tym pomaga nam nasz zespoł pracowników, który dba o swoich klientów VLM i robi świetną robotę, zapewniając nowe pomysły na dalszy rozwoj Viva la Moda i utrzymywanie wysokiego poziomu i reputacji, ktora zdobyliśmy na przestrzeni lat.

Nasza przygoda nie konczy się na modzie i chociaż zawsze mamy nowe projekty, aby rozwinąć VLM, jednym z naszych klejnotów koronnych jest Viva la Moda Cafe w Międzyzdrojach, gdzie nasza ekskluzywnosc odzwierciedlona jest w najlepszej jakosci naszych produktow takich jak MOET&CHANDON czy Dom Perignon. Sukces naszej kawiarni w Polsce cieszy się powodzeniem dlatego planujemy przenieść tę przygodę do Hiszpanii.

pokaż